Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Který výrobce se vám postará o automatické dveře?

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Dveře ve veřejných budovách (kancelářské budovy, obchodní domy, banky, nemocnice, restaurace, stanice, autosalony) a v hromadných bytových domech (hotely, penziony, rekreační domy) jsou obvykle vybaveny mechanickým pohonem, který je automaticky otevírá a zavírá.

 

Trend: Designová písmena v interiéru

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

3D písmena a číslice již nejsou jen záležitostí dětských pokojů, ale postupně se stávají součástí designových prvků umístěných po celém bytě. Na trhu tak můžeme najít jak nepřeberné množství doplňků, tak spoustu funkčních kusů nábytku jako jsou židle či stolky. Načerpejte trochu inspirace a objevte jejich kouzlo.

Mít kouzelný interiér je snadné

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Když si mladí lidé zakládají rodinu a vytváří domácnost, často nemají žádnou představu, jak by měl být dům či byt „seskládán“ a jak správně rozložit prostor, který je k dispozici. Možná si přejí, aby jejich domy měly více než luxusní interiéry. Proto je zde tým opravdových nadšenců, kteří jsou empatičtí a nejen v hlavách dokáží vytvořit ideální prostředí pro domov pro každého jedince. Jedním z unikátních prvků je designové řešení 3D Corian. Úžasný efekt rozsvítí celou místnost do podob, které si ani neumíte představit. Zjistěte více o této technologii!

 

Luxusní interiér vás nemusí vyjít na statisíce

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Chystáte se na rekonstrukci interiéru? Chcete místnosti vybavit novým nábytkem, dát jim novou barvu? Toužíte po luxusním interiéru? Potom vás potěšíme, že nemusíte za luxusní interiéry platit statisíce. I v konferenci se dají vybrat úžasné kousky, které působí přepychově. Záleží však na tom, jaký máte cit pro estetiku.

Luxusní svítidla

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Svítidla jako taková nemusí být jen klasické lampy a lustry ze skla nebo plastu. Pod tímto pojmem si také můžeme přestavit luxusní osvětlení, které klade důraz na čistotu a moderní design. Důležitá je nejen funkcionalita, ale také pocit, který tato svítidla ve vás zanechají. Pokud jsou například součástí luxusních obchodů nebo jiných interiérů, dokreslují zde celkovou atmosféru. Vyrobena mohou být z nejrůznějších materiálů, například z klasického českého skla, které má i ve světě svou tradici nebo z křišťálu. Neříkejte, že by se vám nelíbilo mít doma takové malé umělecké dílo?

I design osvětlení ovlivní atmosféru v pokoji

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Dovedete si představit, jaké by to bylo žít bez osvětlení? My teda ne, a proto můžeme s čistým srdcem říct, že patří k základnímu vybavení místnosti. Navíc si můžete vybrat z pestré nabídky druhů, typů, velikostí i barev – například velmi oblíbené bodové osvětlení, LED pásky, lustry, nástěnné lampy, stolní nebo stojací lampy. I ve tvarech nemusíte zůstat konzervativní a držet se zaběhnutých klišé. Světla jsou velmi často zpracovávána designéry do nejrůznějších tvarů a barev. Světlo tak krásně doplní celkový dojem z interiéru.

svítidla Brilliant

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Značka Brilliant patří na trhu svítidel k největším špičkám v oboru. Společnost byla založena v roce 1951 v Německu, od té doby však prodělala dlouhý vývoj, který zahrnuje dobré i horší časy. V současné době svítidla Brilliant patří pod britskou The National Lighting Company, kde Brilliant je největší dceřinou společností v oblasti osvětlení a celkově se v Evropě řadí na druhou příčku.

Plánujete rekonstrukce? Vybírejte osvětlení včas

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Pokud si vybavujete byt nebo plánujete rekonstrukci, nezapomeňte do svého plánu zahrnout i osvětlení interiéru. Vhodně zvolené světlo krásně dotvoří celkový dojem, který chcete, aby ve vás místnost zanechala. V dnešní době si můžete vybrat z nepřeberného množství různých tvarů, barev i velikostí. Můžete zvolit jednoduchou jednobarevnou variantu nebo si můžete vybrat extravagantní designový model. Nebo také můžete oslovit konkrétního designéra a mít tak u sebe doma jedinečný kousek, který nikdo jiný mít nebude.
Velký výběr osvětlení najdete u firmy Lummax.cz, kde máte na výběr z širokého sortimentu různých cenových kategorií.

Výroba nábytku na zakázku

Napsal Mojmír Stellman. Posted in Interiérové doplňky.

Nábytek je důležitou součástí každého domova a je také jeho ozdobou. Doporučuje se, aby si klient nechal vyrobit jednotlivé kousky nábytku nebo celé sestavy přímo na míru, tak aby skvěle ladily s celkovým vzhledem interiéru. Výroba nábytku na zakázku je součástí služeb brněnské firmy Aretti, zakázkové interiéry.