Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Kúpte si domov matrac, ktorá bola vyvinutá pre NASA

Matrac značky Tempur sú matrace, ktoré sú vyrobené z materiálu, ktorý bol pôvodne vytvorený za účelom zníženia účinkov preťaženia, ktoré pôsobia na astronautov pri štarte rakety. Postupom času sa tento materiál pretvoril na matrace TEMPUR, ktoré si teraz môže kúpiť každý.

tempur matrace

Jak koupit dětskou postel - levně a jednoduše

Nákup nábytku může být na jednu stranu neskutečně zábavná záležitost, na druhou stranu vás ale může v některých případech stát nervy. Schválně, kolikrát už jste četli o párech, kteří se nad výběrem nábytku málem rozešli. Úroveň stresu se může ještě zvednout, pokud s vámi nakupuje dítě. Jak nakoupit dětskou postel a nezbláznit se z toho?

dětská postel

Vybírejte matraci online s poradcem

Hledáte pořád tu pravou, ale ne a ne najít? Ne, nemluvíme o ženách, mluvíme o matracích. Pokud se vám nedaří najít matraci, která by právě Vám vyhovovala, tak určitě navštivte e-shop či kamennou prodejnu společnosti Nejlepšíspaní.cz, kde najdete online poradnu, rady odborníků, přehled druhů matrací apod. Váš výběr možná tímto bude značně znesnadněn, ale rozhodně dostanete řadu informací, které se jinde nedozvíte.

Vyberáme detské postele

Rekonštruujete detskú izbu? Chcete svojim deťom dať čo najviac hracieho priestoru? V takom prípade vám odporúčame poschodové detské postele, ktoré šetrí veľa miesta. Tento typ nábytku nachádza uplatnenie najmä v menších bytoch, kde nastáva často problém s nedostatkom miesta. Ale pri výbere poschodové postele buďte opatrní.
Veľa odborníkov sa zhoduje na tom, že poschodové detské postele nie sú vhodné pre deti v predškolskom veku, teda pre deti do šiestich rokov. Tieto deti majú totiž hlbší spánok ako dospelí, a preto tu hrozí riziko úrazu pri odchode na WC, alebo za rodičmi. Ak budete vyberať poschodovú posteľ, mali by ste sa teda obzerať aj na vek dieťaťa.

Vyspěte se do růžova

Kde člověk stráví třetinu svého života? V ložnici. Pokud budeme počítat, že průměrně prospíme 8 hodin denně, pak se tato doba může vyšplhat na více než 2 900 hodin za rok. Proto je důležité, abyste tento prostor náležitě vybavili. Vyberte si barvu, která vás uklidní, zvolte pohodlnou postel i matraci, vytvořte si svou komůrku, kde se rádi schoulíte do klubíčka a zavřete oči.

Postel 'Margo'

margo

Postel 'Margo' je vyrobená z lisované laminátové dřevotřísky. Může být v provedení švestka + černý lesk a nebo švestka + bílí lesk.

A k posteli se jistě hodí ostatní nábytek

Postel 'California'

california

Ložní sestava California je zhotovená z foliované dřevotřísky v provedení jobloň. Jasná se stříbrnými doplňky.