Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Články

Vybírejte matraci online s poradcem

Napsal Weboo. Posted in Postele.

Hledáte pořád tu pravou, ale ne a ne najít? Ne, nemluvíme o ženách, mluvíme o matracích. Pokud se vám nedaří najít matraci, která by právě Vám vyhovovala, tak určitě navštivte e-shop či kamennou prodejnu společnosti Nejlepšíspaní.cz, kde najdete online poradnu, rady odborníků, přehled druhů matrací apod. Váš výběr možná tímto bude značně znesnadněn, ale rozhodně dostanete řadu informací, které se jinde nedozvíte.

Vyberáme detské postele

Napsal Weboo. Posted in Postele.

Rekonštruujete detskú izbu? Chcete svojim deťom dať čo najviac hracieho priestoru? V takom prípade vám odporúčame poschodové detské postele, ktoré šetrí veľa miesta. Tento typ nábytku nachádza uplatnenie najmä v menších bytoch, kde nastáva často problém s nedostatkom miesta. Ale pri výbere poschodové postele buďte opatrní.
Veľa odborníkov sa zhoduje na tom, že poschodové detské postele nie sú vhodné pre deti v predškolskom veku, teda pre deti do šiestich rokov. Tieto deti majú totiž hlbší spánok ako dospelí, a preto tu hrozí riziko úrazu pri odchode na WC, alebo za rodičmi. Ak budete vyberať poschodovú posteľ, mali by ste sa teda obzerať aj na vek dieťaťa.

Vyspěte se do růžova

Napsal Weboo. Posted in Postele.

Kde člověk stráví třetinu svého života? V ložnici. Pokud budeme počítat, že průměrně prospíme 8 hodin denně, pak se tato doba může vyšplhat na více než 2 900 hodin za rok. Proto je důležité, abyste tento prostor náležitě vybavili. Vyberte si barvu, která vás uklidní, zvolte pohodlnou postel i matraci, vytvořte si svou komůrku, kde se rádi schoulíte do klubíčka a zavřete oči.

Postel 'Margo'

Napsal Weboo. Posted in Postele.

margo

Postel 'Margo' je vyrobená z lisované laminátové dřevotřísky. Může být v provedení švestka + černý lesk a nebo švestka + bílí lesk.

A k posteli se jistě hodí ostatní nábytek

Postel 'California'

Napsal Weboo. Posted in Postele.

california

Ložní sestava California je zhotovená z foliované dřevotřísky v provedení jobloň. Jasná se stříbrnými doplňky.