Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Články

Dreveny nábytok je vhodný do každého interiéru

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

Stále najpopulárnějším druhom nábytko je nábytok drevený. Ten totiž nabízí špičkovú kvalitu za dobrú cenu. Dreveny nábytok je vyrobený z živého dreva, ktoré krásně vonia a zodpovedá aj tým najvetším štandardom v oblasti ekológie a hygieny. Navyše drevo má dlhodobú životnosť a ak sa o neho budete starať, bude stále vyzerať ako nové.

Veľmi moderný je kovový nábytok, avšak jeho životnosť nebýva príliš vysoká. Využíva sa hlavne v detských izbách, kedy viete, že nábytok tak nebude navždy a môžete ho jednoducho rozložiť, zložiť a previesť na iné miesto.

Ďalším variantom je nábytok z drevotriesky. Väčšinou sa nábytok upravuje tak, aby vyzeral ako drevený, ale nenechajte sa oklamať. Tento nábytok sa rýchlo rozviklá a tak jeho životnosť nie je príliš dlhá. Jedná sa o lacnejší variant, ak chcete drevený nábytok.

V nové kuchyni se bude vařit jedna radost

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

Plánujete rekonstrukci kuchyně? Trávíte v kuchyni spoustu času, protože vás vaření baví? Vytvořte si kvalitní zázemí pro svou oblíbenou činnost. Kuchyň je místnost, ve které budete vařit a připravovat lahodné pokrmy pro celou svou rodinu. Aby se vám dobře vařilo, musí vám kuchyň svým vybavením a uspořádáním vyhovovat. Levné kuchyně Brno mají širokou nabídku kuchyní, které si vyberete podle rozměrů, barvy i způsobu provedení.

Masívny nábytok má svoje čaro

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

Masívny nábytok v porovnaní s nábytkom z lamina vydrží až niekoľkonásobne viac. Navyše nehrozí jeho kývanie a podobné problémy, ktoré sú napríklad pri nábytku z drevotriesky častým javom. Hoci pri nákupe je masívny nábytok drahší ako ten z lamina alebo drevotriesky, mali by sme na jeho cenu vnímať z dlhodobého hľadiska.

Realizace interiérů za pomoci architekta

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

Jaký je zhruba průběh realizace interiérů za pomoci architekta? První schůzka má za cíl konzultaci představ a požadavků zákazníka, výměnu základních údajů, jako jsou rozsah projektu, časovou posloupnost zakázky, platební podmínky. Druhá schůzka slouží k zaměření prostoru, pořízení fotodokumentace stávajícího stavu. Na třetí schůzce dojde k předání první fáze návrhu. Koncept řešení dispozice v několika variantách. Konzultace návrhu s klientem za účelem projednání připomínek a výběru nejvhodnější varianty. Čtvrtá schůzka dopracování návrhu, návrh půdorysu, vizualizace 3D, stylu, vzorkovnice materiálů a barev. Další fází je realizace projektu, pořízení nábytku a dekorací a všech služeb souvisejících s realizací. Cena za službu záleží na rozsahu zakázky, typu místnosti, počtu konzultačních schůzek a vzdálenosti místa realizace.

Dokonalá ložnice?

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

V dnešní době jsou na bydlení kladeny vyšší nároky než v minulosti. Moderní ložnice nepředstavují pouze místnost, kde se vyspíte, je to také místo, kde relaxujete a odpočíváte. Z tohoto důvodu byste měli dbát na to, abyste se ve své ložnici cítili opravdu dobře. Ložnice Brno vám nabízí moderní a kvalitní nábytek i celé sestavy, které můžete dokonale sladit s bytovými doplňky.