Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Články

svítidla Brilliant

Napsal Weboo. Posted in Interiérové doplňky.

Značka Brilliant patří na trhu svítidel k největším špičkám v oboru. Společnost byla založena v roce 1951 v Německu, od té doby však prodělala dlouhý vývoj, který zahrnuje dobré i horší časy. V současné době svítidla Brilliant patří pod britskou The National Lighting Company, kde Brilliant je největší dceřinou společností v oblasti osvětlení a celkově se v Evropě řadí na druhou příčku.

Plánujete rekonstrukce? Vybírejte osvětlení včas

Napsal Weboo. Posted in Interiérové doplňky.

Pokud si vybavujete byt nebo plánujete rekonstrukci, nezapomeňte do svého plánu zahrnout i osvětlení interiéru. Vhodně zvolené světlo krásně dotvoří celkový dojem, který chcete, aby ve vás místnost zanechala. V dnešní době si můžete vybrat z nepřeberného množství různých tvarů, barev i velikostí. Můžete zvolit jednoduchou jednobarevnou variantu nebo si můžete vybrat extravagantní designový model. Nebo také můžete oslovit konkrétního designéra a mít tak u sebe doma jedinečný kousek, který nikdo jiný mít nebude.
Velký výběr osvětlení najdete u firmy Lummax.cz, kde máte na výběr z širokého sortimentu různých cenových kategorií.

Výroba nábytku na zakázku

Napsal Weboo. Posted in Interiérové doplňky.

Nábytek je důležitou součástí každého domova a je také jeho ozdobou. Doporučuje se, aby si klient nechal vyrobit jednotlivé kousky nábytku nebo celé sestavy přímo na míru, tak aby skvěle ladily s celkovým vzhledem interiéru. Výroba nábytku na zakázku je součástí služeb brněnské firmy Aretti, zakázkové interiéry.