Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Čo si predstaviť pod mestským mobiliárom?


Vďaka tomu, že sme členmi EÚ tak jednotlivé mestá musia renovovať svoje budovy, prostredie, parky a pod., Tak aby vyhovovali požiadavkám a trendom. Dnes už musí mať mesta na každom rohu odpadkové koše, každý park musí mať plno miest na posedenie a prípadne stojany na bicykle pre cyklistov. Pre deti sa potom renovujú a stavia ihrisko na hranie. Deti si tak dnes hrajú na krásnych nových ihriskách, ktoré sú plné rôznych prolézaček, šmýkačiek, hojdačiek atď. Rodičia s deťmi tak nemusí mať strach, že ihrisko budú neoprávnené a nebudú si mať kde hrať. Tie časy, kde mestský mobiliár bol väčšinou zhrdzavený a človek mal strach sadnúť si na železnú lavičku, z ktorej trčali kusy železa. Dnes už je mestský mobiliár moderný, krásny a dodávajú tak mestám a parkom vzhľadu a eleganciu. A čo všetko teda patrí do mestského mobiliáru?

 

Zastřešení komůrkovými polykarbonátovými deskami

Nedokážete se rozhodnout, jaký typ zastřešení je pro vaši stavbu ten pravý? Jedním z oblíbených způsobů je zastřešení polykarbonátovými deskami. Ujasnit si, co od zastřešení čekám, je úvodní bod vedoucí k rozhodnutí. Pokud hledáte vlastnosti jako extrémní odolnost proti rozbití, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a nízká hmotnost, pak můžete s klidným svědomím sáhnout po komůrkových polykarbonátových deskách.

DIY držáky na truhlíky

Chtěli byste mít okrasné květinové truhlíky, ale nemůžete si z nějakého důvodu dovolit postavit je na okno? Jedna z možností je koupit držáky na truhlíky, mohou být závěsné, ale i jako pouhá zábrana před spadnutím. Nebo můžete spojit truhlík a držák v jedno. A téměř zadarmo, stačí si to udělat hezky doma - prostě DIY.

Recenze: zábrany na truhlíky rozpěrné

Opět jsme pro vás vyzkoušeli jeden z produktů, o které máte zájem. Zábrany na truhlíky rozpěrné jsme vyzkoušeli na vlastní okna. Jde o typ zábrany na truhlíky, které jsou však variabilní díky tomu, že si můžete sami nastavit vlastní šířku. Slibují také jednoduchou montáž a bezproblémovou údržbu. A tak k nám do redakce na okno putovala zábrana na truhlíky rozpěrná s názvem Paris. Žádný motiv věže nečekejte, velmi klasická ocelová konstrukční ocel s drobným okrasným prvkem (vprostřed kytička), dává na první pohled vědět, že se zde jelo na kvalitu a použitelnost a ne přehnané estetično. Ale je to v pořádku.