Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Články

Trend: Designová písmena v interiéru

Napsal Weboo. Posted in Interiérové doplňky.

3D písmena a číslice již nejsou jen záležitostí dětských pokojů, ale postupně se stávají součástí designových prvků umístěných po celém bytě. Na trhu tak můžeme najít jak nepřeberné množství doplňků, tak spoustu funkčních kusů nábytku jako jsou židle či stolky. Načerpejte trochu inspirace a objevte jejich kouzlo.

Mít kouzelný interiér je snadné

Napsal Weboo. Posted in Interiérové doplňky.

Když si mladí lidé zakládají rodinu a vytváří domácnost, často nemají žádnou představu, jak by měl být dům či byt „seskládán“ a jak správně rozložit prostor, který je k dispozici. Možná si přejí, aby jejich domy měly více než luxusní interiéry. Proto je zde tým opravdových nadšenců, kteří jsou empatičtí a nejen v hlavách dokáží vytvořit ideální prostředí pro domov pro každého jedince. Jedním z unikátních prvků je designové řešení 3D Corian. Úžasný efekt rozsvítí celou místnost do podob, které si ani neumíte představit. Zjistěte více o této technologii!

 

Luxusní svítidla

Napsal Weboo. Posted in Interiérové doplňky.

Svítidla jako taková nemusí být jen klasické lampy a lustry ze skla nebo plastu. Pod tímto pojmem si také můžeme přestavit luxusní osvětlení, které klade důraz na čistotu a moderní design. Důležitá je nejen funkcionalita, ale také pocit, který tato svítidla ve vás zanechají. Pokud jsou například součástí luxusních obchodů nebo jiných interiérů, dokreslují zde celkovou atmosféru. Vyrobena mohou být z nejrůznějších materiálů, například z klasického českého skla, které má i ve světě svou tradici nebo z křišťálu. Neříkejte, že by se vám nelíbilo mít doma takové malé umělecké dílo?

I design osvětlení ovlivní atmosféru v pokoji

Napsal Weboo. Posted in Interiérové doplňky.

Dovedete si představit, jaké by to bylo žít bez osvětlení? My teda ne, a proto můžeme s čistým srdcem říct, že patří k základnímu vybavení místnosti. Navíc si můžete vybrat z pestré nabídky druhů, typů, velikostí i barev – například velmi oblíbené bodové osvětlení, LED pásky, lustry, nástěnné lampy, stolní nebo stojací lampy. I ve tvarech nemusíte zůstat konzervativní a držet se zaběhnutých klišé. Světla jsou velmi často zpracovávána designéry do nejrůznějších tvarů a barev. Světlo tak krásně doplní celkový dojem z interiéru.