Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Články

Čo si predstaviť pod mestským mobiliárom?

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.


Vďaka tomu, že sme členmi EÚ tak jednotlivé mestá musia renovovať svoje budovy, prostredie, parky a pod., Tak aby vyhovovali požiadavkám a trendom. Dnes už musí mať mesta na každom rohu odpadkové koše, každý park musí mať plno miest na posedenie a prípadne stojany na bicykle pre cyklistov. Pre deti sa potom renovujú a stavia ihrisko na hranie. Deti si tak dnes hrajú na krásnych nových ihriskách, ktoré sú plné rôznych prolézaček, šmýkačiek, hojdačiek atď. Rodičia s deťmi tak nemusí mať strach, že ihrisko budú neoprávnené a nebudú si mať kde hrať. Tie časy, kde mestský mobiliár bol väčšinou zhrdzavený a človek mal strach sadnúť si na železnú lavičku, z ktorej trčali kusy železa. Dnes už je mestský mobiliár moderný, krásny a dodávajú tak mestám a parkom vzhľadu a eleganciu. A čo všetko teda patrí do mestského mobiliáru?

 

Zastřešení komůrkovými polykarbonátovými deskami

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

Nedokážete se rozhodnout, jaký typ zastřešení je pro vaši stavbu ten pravý? Jedním z oblíbených způsobů je zastřešení polykarbonátovými deskami. Ujasnit si, co od zastřešení čekám, je úvodní bod vedoucí k rozhodnutí. Pokud hledáte vlastnosti jako extrémní odolnost proti rozbití, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a nízká hmotnost, pak můžete s klidným svědomím sáhnout po komůrkových polykarbonátových deskách.

DIY držáky na truhlíky

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

Chtěli byste mít okrasné květinové truhlíky, ale nemůžete si z nějakého důvodu dovolit postavit je na okno? Jedna z možností je koupit držáky na truhlíky, mohou být závěsné, ale i jako pouhá zábrana před spadnutím. Nebo můžete spojit truhlík a držák v jedno. A téměř zadarmo, stačí si to udělat hezky doma - prostě DIY.

Recenze: zábrany na truhlíky rozpěrné

Napsal Weboo. Posted in Ostatní.

Opět jsme pro vás vyzkoušeli jeden z produktů, o které máte zájem. Zábrany na truhlíky rozpěrné jsme vyzkoušeli na vlastní okna. Jde o typ zábrany na truhlíky, které jsou však variabilní díky tomu, že si můžete sami nastavit vlastní šířku. Slibují také jednoduchou montáž a bezproblémovou údržbu. A tak k nám do redakce na okno putovala zábrana na truhlíky rozpěrná s názvem Paris. Žádný motiv věže nečekejte, velmi klasická ocelová konstrukční ocel s drobným okrasným prvkem (vprostřed kytička), dává na první pohled vědět, že se zde jelo na kvalitu a použitelnost a ne přehnané estetično. Ale je to v pořádku.