Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

V roce 2014 zvítězily nerezové bazény

Posted in Ostatní.

Podle posledních výzkumů lidé, kteří investovali do soukromých bazénů, rapidně upřednostnili nerezové bazény.

Nerezový materiál je totiž daleko komplexnější, než keramika. Hodí se jak do interiéru tak i na zahradu. Zajišťuje dlouho životnost
a relativně velké množství tvarových variací. Jsou daleko jednodušší na údržbu a navíc působivě zapadají esteticky do moderních zahrad.
Dále také určitě oceníte rychlou a bezproblémovou realizaci, která zajišťuje zároveň jedno z nejlepších bazénových těsnění.

Vybírejte matraci online s poradcem

Posted in Postele.

matraceHledáte pořád tu pravou, ale ne a ne najít? Ne, nemluvíme o ženách, mluvíme o matracích. Pokud se vám nedaří najít matraci, která by právě Vám vyhovovala, tak určitě navštivte e-shop či kamennou prodejnu společnosti Nejlepšíspaní.cz, kde najdete online poradnu, rady odborníků, přehled druhů matrací apod. Váš výběr možná tímto bude značně znesnadněn, ale rozhodně dostanete řadu informací, které se jinde nedozvíte.

Koupit nový či starší byt a dům?

Posted in Ostatní.

bytová jádra Brno

Chcete začít novou etapu života a bydlet ve vlastním domě či bytě? Začínáte hledat ideální bydlení? Než do realit investujete, postaví se před vás otázka: „Koupit nový či starší nemovitost?“ Ne vždy platí pravidlo, že nový je lepší. Právě naopak. Spousta lidí preferuje starší bydlení a důvodů je hned několik. Pojďme se na ně podívat.

Dreveny nábytok je vhodný do každého interiéru

Posted in Ostatní.

Stále najpopulárnějším druhom nábytko je nábytok drevený. Ten totiž nabízí špičkovú kvalitu za dobrú cenu. Dreveny nábytok je vyrobený z živého dreva, ktoré krásně vonia a zodpovedá aj tým najvetším štandardom v oblasti ekológie a hygieny. Navyše drevo má dlhodobú životnosť a ak sa o neho budete starať, bude stále vyzerať ako nové.

Veľmi moderný je kovový nábytok, avšak jeho životnosť nebýva príliš vysoká. Využíva sa hlavne v detských izbách, kedy viete, že nábytok tak nebude navždy a môžete ho jednoducho rozložiť, zložiť a previesť na iné miesto.

Ďalším variantom je nábytok z drevotriesky. Väčšinou sa nábytok upravuje tak, aby vyzeral ako drevený, ale nenechajte sa oklamať. Tento nábytok sa rýchlo rozviklá a tak jeho životnosť nie je príliš dlhá. Jedná sa o lacnejší variant, ak chcete drevený nábytok.

Vyberáme detské postele

Posted in Postele.

Rekonštruujete detskú izbu? Chcete svojim deťom dať čo najviac hracieho priestoru? V takom prípade vám odporúčame poschodové detské postele, ktoré šetrí veľa miesta. Tento typ nábytku nachádza uplatnenie najmä v menších bytoch, kde nastáva často problém s nedostatkom miesta. Ale pri výbere poschodové postele buďte opatrní.
Veľa odborníkov sa zhoduje na tom, že poschodové detské postele nie sú vhodné pre deti v predškolskom veku, teda pre deti do šiestich rokov. Tieto deti majú totiž hlbší spánok ako dospelí, a preto tu hrozí riziko úrazu pri odchode na WC, alebo za rodičmi. Ak budete vyberať poschodovú posteľ, mali by ste sa teda obzerať aj na vek dieťaťa.

Vyspěte se do růžova

Posted in Postele.

Kde člověk stráví třetinu svého života? V ložnici. Pokud budeme počítat, že průměrně prospíme 8 hodin denně, pak se tato doba může vyšplhat na více než 2 900 hodin za rok. Proto je důležité, abyste tento prostor náležitě vybavili. Vyberte si barvu, která vás uklidní, zvolte pohodlnou postel i matraci, vytvořte si svou komůrku, kde se rádi schoulíte do klubíčka a zavřete oči.

V nové kuchyni se bude vařit jedna radost

Posted in Ostatní.

Plánujete rekonstrukci kuchyně? Trávíte v kuchyni spoustu času, protože vás vaření baví? Vytvořte si kvalitní zázemí pro svou oblíbenou činnost. Kuchyň je místnost, ve které budete vařit a připravovat lahodné pokrmy pro celou svou rodinu. Aby se vám dobře vařilo, musí vám kuchyň svým vybavením a uspořádáním vyhovovat. Levné kuchyně Brno mají širokou nabídku kuchyní, které si vyberete podle rozměrů, barvy i způsobu provedení.