Křesla, postele, sedací soupravy, noční stolky, botníky

Jak koupit dětskou postel - levně a jednoduše

Posted in Postele.

Nákup nábytku může být na jednu stranu neskutečně zábavná záležitost, na druhou stranu vás ale může v některých případech stát nervy. Schválně, kolikrát už jste četli o párech, kteří se nad výběrem nábytku málem rozešli. Úroveň stresu se může ještě zvednout, pokud s vámi nakupuje dítě. Jak nakoupit dětskou postel a nezbláznit se z toho?

dětská postel

Trend: Designová písmena v interiéru

Posted in Interiérové doplňky.

3D písmena a číslice již nejsou jen záležitostí dětských pokojů, ale postupně se stávají součástí designových prvků umístěných po celém bytě. Na trhu tak můžeme najít jak nepřeberné množství doplňků, tak spoustu funkčních kusů nábytku jako jsou židle či stolky. Načerpejte trochu inspirace a objevte jejich kouzlo.

Co můžeš opravit dnes, neodkládej na zítra

Posted in Pohovky.

Někdy dokáže doprava zkomplikovat ve velkém způsobu i tak obyčejnou věc, jako je oprava ploché střechy. Možná si říkáte co to sakra meleme, ale u obce Nedužice se totiž stala taková osudná dopravní nehoda, díky níž nemohla být včas střecha opravena a zničilo to život celé rodině obyvající defektovaný dům.

Čo si predstaviť pod mestským mobiliárom?

Posted in Ostatní.


Vďaka tomu, že sme členmi EÚ tak jednotlivé mestá musia renovovať svoje budovy, prostredie, parky a pod., Tak aby vyhovovali požiadavkám a trendom. Dnes už musí mať mesta na každom rohu odpadkové koše, každý park musí mať plno miest na posedenie a prípadne stojany na bicykle pre cyklistov. Pre deti sa potom renovujú a stavia ihrisko na hranie. Deti si tak dnes hrajú na krásnych nových ihriskách, ktoré sú plné rôznych prolézaček, šmýkačiek, hojdačiek atď. Rodičia s deťmi tak nemusí mať strach, že ihrisko budú neoprávnené a nebudú si mať kde hrať. Tie časy, kde mestský mobiliár bol väčšinou zhrdzavený a človek mal strach sadnúť si na železnú lavičku, z ktorej trčali kusy železa. Dnes už je mestský mobiliár moderný, krásny a dodávajú tak mestám a parkom vzhľadu a eleganciu. A čo všetko teda patrí do mestského mobiliáru?

 

Zastřešení komůrkovými polykarbonátovými deskami

Posted in Ostatní.

Nedokážete se rozhodnout, jaký typ zastřešení je pro vaši stavbu ten pravý? Jedním z oblíbených způsobů je zastřešení polykarbonátovými deskami. Ujasnit si, co od zastřešení čekám, je úvodní bod vedoucí k rozhodnutí. Pokud hledáte vlastnosti jako extrémní odolnost proti rozbití, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a nízká hmotnost, pak můžete s klidným svědomím sáhnout po komůrkových polykarbonátových deskách.

DIY držáky na truhlíky

Posted in Ostatní.

Chtěli byste mít okrasné květinové truhlíky, ale nemůžete si z nějakého důvodu dovolit postavit je na okno? Jedna z možností je koupit držáky na truhlíky, mohou být závěsné, ale i jako pouhá zábrana před spadnutím. Nebo můžete spojit truhlík a držák v jedno. A téměř zadarmo, stačí si to udělat hezky doma - prostě DIY.

Recenze: zábrany na truhlíky rozpěrné

Posted in Ostatní.

Opět jsme pro vás vyzkoušeli jeden z produktů, o které máte zájem. Zábrany na truhlíky rozpěrné jsme vyzkoušeli na vlastní okna. Jde o typ zábrany na truhlíky, které jsou však variabilní díky tomu, že si můžete sami nastavit vlastní šířku. Slibují také jednoduchou montáž a bezproblémovou údržbu. A tak k nám do redakce na okno putovala zábrana na truhlíky rozpěrná s názvem Paris. Žádný motiv věže nečekejte, velmi klasická ocelová konstrukční ocel s drobným okrasným prvkem (vprostřed kytička), dává na první pohled vědět, že se zde jelo na kvalitu a použitelnost a ne přehnané estetično. Ale je to v pořádku.